1. Teoretická část: Grafické uživatelské rozhraní u dotykových zařízení 2. Praktická část: Grafické uživatelské rozhraní u elektromobilu.

DSpace Repository

Login

Language: English čeština 

1. Teoretická část: Grafické uživatelské rozhraní u dotykových zařízení 2. Praktická část: Grafické uživatelské rozhraní u elektromobilu.

Show full item record

No preview available
Title: 1. Teoretická část: Grafické uživatelské rozhraní u dotykových zařízení 2. Praktická část: Grafické uživatelské rozhraní u elektromobilu.
Author: Velebný, Ondřej
Advisor: Ondroušek, Václav
Abstract: Tato diplomová práce se zabývá grafickým uživatelským rozhraním (dále jen GUI) u elektromobilu. V teoretické části je zhodnocen obecný popis a vývoj grafického uživatelského rozhraní a vývoj dotykových zařízení. Dále také autor diplomové práce porovnává grafické uživatelské rozhraní vybraných automobilů a částečně ergonomii z pohledu nejvhodnějšího umístění kontrolních prvků. V praktické části je navrhován vzhled a umístění přístrojového a dotykového panelu u vize elektromobilu Škoda Citigo. Hlavním cílem bylo umístění dotykového panelu a vytvořit grafické uživatelské rozhraní, které bude intuitivní a snadno ovladatelné pro uživatele elektromobilu.
URI: http://hdl.handle.net/10563/22468
Date: 2011-11-15
Availability: Bez omezení
Department: Kabinet teoretických studií
Discipline: Multimedia a design - Grafický design


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View
velebný_2012_dp.zip 41.96Mb Unknown View/Open
velebný_2012_op.doc 37.5Kb Microsoft Word View/Open

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account