Vývoj nákladů na ekologickou likvidaci odpadů vzniklých při odstraňování autovraků s cílem jejich snížení ve firmě METALŠROT, a.s.

DSpace Repository

Language: English čeština 

Vývoj nákladů na ekologickou likvidaci odpadů vzniklých při odstraňování autovraků s cílem jejich snížení ve firmě METALŠROT, a.s.

Show full item record

No preview available
Title: Vývoj nákladů na ekologickou likvidaci odpadů vzniklých při odstraňování autovraků s cílem jejich snížení ve firmě METALŠROT, a.s.
Author: Slinták, Karel
Advisor: Kubiš, Lubomír
Abstract: Svou bakalářskou práci na téma "Vývoj nákladů na ekologickou likvidaci odpadů vzniklých při odstraňování autovraků s cílem jejich snížení" jsem zpracoval ve firmě Metalšrot Tlumačov, a.s Pro sledování environmentálních nákladů je využito environmentálního manažerského účetnictví, které je základním nástrojem pro vyhledávání, vyhodnocování a řízení environmentálních nákladů. Cílem mé práce je posoudit vývoj environmentálních nákladů a nalézt příčiny současného stavu. Pomocí opatření na ochranu životního prostředí a na základě výpočtů navrhnout možná opatření ke snížení environmentálních nákladů, zmírnění dopadů na životní prostředí a zlepšení výsledků hospodaření společnosti.
URI: http://hdl.handle.net/10563/351
Date: 2005-12-09
Availability: Práce bude přístupná pouze v rámci univerzity od 09.12.2010
Department: Vyšší odborná škola ekonomická
Discipline: Finanční řízení podniku
Grade for thesis and defense: A 2563


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View
slinták_2006_bp.pdfBlocked 428.3Kb PDF
slinták_2006_vp.pdf 100.2Kb PDF View/Open
slinták_2006_op.pdf 318.0Kb PDF View/Open

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account