Měření koncentrace CO2 ve městě Zlíně v zimním, a jarním období 2008. Vyhodnocení vlivu skleníkových plynů na životní prostředí.

DSpace Repository

Login

Language: English čeština 

Měření koncentrace CO2 ve městě Zlíně v zimním, a jarním období 2008. Vyhodnocení vlivu skleníkových plynů na životní prostředí.

Show full item record

No preview available
Title: Měření koncentrace CO2 ve městě Zlíně v zimním, a jarním období 2008. Vyhodnocení vlivu skleníkových plynů na životní prostředí.
Author: Baroň, Přemysl
Advisor: Hruška, František
Abstract: Práce se zaměřuje na problematiku termínu globální oteplování a vlivy CO na tento "fenomén" doby. Podá dostatečné důkazy a fakta na dané téma v podobě grafů a tabulek z měření na různých místech planety a to různými způsoby a v odlišných historických obdobích a také poodhalí skutečné problémy a jejich dopad na součastnou společnost. Odkryje motivaci a důvody osob stojících na počátku vzniku tohoto termínu. Dále pak bude doplněna o měření ve městě Zlín a Uherském Hradišti. Prozkoumá naměřené hodnoty a pokusí se o rozbor výsledků a porovnání stanovišť a jednotlivých měst. Provede další měření v uzavřených budovách, čímž ověří např. kvalitu vzduchotechniky na naší fakultě a běžných domácnostech.
URI: http://hdl.handle.net/10563/5219
Date: 2008-06-06
Availability: Bez omezení
Department: Ústav automatizace a řídicí techniky
Discipline: Automatické řízení a informatika
Grade for thesis and defense: B 9862


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View
baroň_2008_bp.pdf 1.264Mb PDF View/Open
baroň_2008_vp.doc 286.5Kb Microsoft Word View/Open
baroň_2008_op.doc 35Kb Microsoft Word View/Open

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account