Projekt optimální údržby podnikového informačního systému s využitím metody TPM ve společnosti Moravské naftové doly, a.s.

DSpace Repository

Login

Language: English čeština 

Projekt optimální údržby podnikového informačního systému s využitím metody TPM ve společnosti Moravské naftové doly, a.s.

Show full item record

No preview available
Title: Projekt optimální údržby podnikového informačního systému s využitím metody TPM ve společnosti Moravské naftové doly, a.s.
Author: Havlíček, Jan
Advisor: Tuček, David
Abstract: Tato diplomová práce se zabývá problematikou stanovení optimální údržby podnikového informačního systému ve společnosti Moravské naftové doly, a.s. I přes mnohá specifika informačních systémů jsem se rozhodl pro určení optimálního systému údržby použít metody, které jsou v praxi využívané k údržbě výrobních zařízení. Navržený optimální systém je kombinací modelu prediktivní údržby, opírajícího se o monitoring informačního systému a prvků totálně produktivní údržby. Po analýze podnikového informačního systému jsem sestavil konkrétní technické a organizační řešení. Samotný postup jeho implementace, přínosy a rizika, ekonomické zhodnocení a popis realizace jsou obsaženy ve studii proveditelnosti realizačního projektu, který je cílem této diplomové práce.
URI: http://hdl.handle.net/10563/3332
Date: 2007-08-10
Availability: Práce bude přístupná bez omezení od 10.08.2009
Department: Ústav podnikové ekonomiky
Discipline: Podniková ekonomika
Grade for thesis and defense: A 5676


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View
havlíček_2007_dp.pdf 1.519Mb PDF View/Open
havlíček_2007_vp.pdf 52.75Kb PDF View/Open
havlíček_2007_op.pdf 46.62Kb PDF View/Open

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account