Vyvoj dorucovani reportu ve firme TNS a analyza trhu syru pro rok 2008. Pripadova studie zamerena na firmu Ilchester Ltd.

DSpace Repository

Login

Language: English čeština 

Vyvoj dorucovani reportu ve firme TNS a analyza trhu syru pro rok 2008. Pripadova studie zamerena na firmu Ilchester Ltd.

Show full item record

No preview available
Title: Vyvoj dorucovani reportu ve firme TNS a analyza trhu syru pro rok 2008. Pripadova studie zamerena na firmu Ilchester Ltd.
Author: Mertová, Andrea
Advisor: Hogg, Tom
Abstract: Ve své bakalářské práci se po dohodě a konzultaci se zástupci firmy TNS zaměřuji na vý-voj a doručení KPI (Key Perfromance Indicators) reportů, na základě kterých je možné provést odbornou analýzu trhu sýru, jejíž hlavní součástí je aplikace a interpretace získa-ných dat klientům TNS Wordlpanel Fresh Food and Alcohol, kde jsem vykonávala svou profesionální praxi. Ve své práci se zabývám celou škálou vývoje a analýzy dat získaných z trhu sýru. Součástí práce je i konkrétní případová studie, která je zaměřená na význam-ného klienta Ilchester Cheese Ltd. V bakalářské práci jsou použity konkrétní data a názor-né ukázky grafů a obrázků pro lepší orientaci čtenáře v dané problematice.
URI: http://hdl.handle.net/10563/7124
Date: 2008-04-29
Availability: Práce bude přístupná pouze v rámci univerzity od 29.04.2010
Department: Vyšší odborná škola ekonomická
Discipline: Marketing
Grade for thesis and defense: C 9888


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View
mertová_2008_bp.pdfBlocked 2.056Mb PDF
mertová_2008_vp.doc 44.5Kb Microsoft Word View/Open
mertová_2008_op.doc 46Kb Microsoft Word View/Open

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account