Koncepce preventivní a terénní práce v oblasti sociálně patologických jevů ve Valašském Meziříčí (se zaměřením na mládež od 14 - 26 let)

DSpace Repository

Language: English čeština 

Koncepce preventivní a terénní práce v oblasti sociálně patologických jevů ve Valašském Meziříčí (se zaměřením na mládež od 14 - 26 let)

Show full item record

No preview available
Title: Koncepce preventivní a terénní práce v oblasti sociálně patologických jevů ve Valašském Meziříčí (se zaměřením na mládež od 14 - 26 let)
Author: Ševčíková, Monika
Advisor: Kašpárková, Svatava
Abstract: Tato práce obsahuje základní informace z oblasti sociálně patologických jevů z pohledu školní poradenské činnosti. Poskytuje informace o sociálně patologických jevech, přístupy a východiska pro tvorbu Minimálních preventivních programů škol v kontextu konkrétního regionu. V první, teoretické části jsou stanovena základní východiska, instituce a organiza-ce, které významně přispívají a zasahují do oblasti primární, sekundární i terciální preven-ce ve Valašském Meziříčí. Součástí teoretické části práce je také doporučený postup pro zpracování Minimálního preventivního programu. Praktickou část této práce tvoří SWOT analýza oblasti pro osoby ohrožené závislostí na návykových látkách a dotazníkový prů-zkum. Na základě výsledků byl vytvořen návrh dalších aktivit preventivní a terénní práce v oblasti prevence sociálně patologických jevů ve Valašském Meziříčí.
URI: http://hdl.handle.net/10563/7253
Date: 2008-05-30
Availability: Práce bude přístupná pouze v rámci univerzity od 30.05.2015
Department: Ústav pedagogických věd
Discipline: Učitelství odborných předmětů pro SŠ
Grade for thesis and defense: A 7818


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View
ševčíková_2008_bp.pdfBlocked 348.2Kb PDF View/Open
ševčíková_2008_vp.doc 53Kb Microsoft Word View/Open
ševčíková_2008_op.doc 53Kb Microsoft Word View/Open

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account