Projekt zlepšení vybraného výrobního procesu s využitím metod průmyslového inženýrství ve společnosti AVEX TRADE, spol. s.r.o.

Repozitář DSpace/Manakin

Přihlásit se

Jazyk: English čeština 

Projekt zlepšení vybraného výrobního procesu s využitím metod průmyslového inženýrství ve společnosti AVEX TRADE, spol. s.r.o.

Zobrazit celý záznam

Není dostupný náhled
Název: Projekt zlepšení vybraného výrobního procesu s využitím metod průmyslového inženýrství ve společnosti AVEX TRADE, spol. s.r.o.
Autor: Lukša, Dalibor
Vedoucí: Hájková, Michaela
Abstrakt: Tato diplomová práce se zabývá problematikou zlepšení výrobního procesu dělení s využitím metod průmyslového inženýrství ve společnosti AVEX TRADE, spol. s.r.o. V první části práce je provedena literární rešerše pro nabytí vědomostí z oblasti řízení výroby, produktivity, plýtvání a metod průmyslového inženýrství. Druhá neboli praktická část je rozdělena do dvou oddílů. V prvním oddílu autor představuje společnost, proces dělení a provádí analýzu současného stavu. V druhém oddílu zaměřený na projekt je na základě provedené analýzy zpracován projekt zavedení metody 5S a TPM. Na konci této diplomové práce se nachází závěrečné zhodnocení spolu s dalšími návrhy pro vedení společnosti.
URI: http://hdl.handle.net/10563/25597
Datum: 2013-06-21
Dostupnost: Bez omezení
Ústav: Ústav podnikové ekonomiky
Studijní obor: Podniková ekonomika
Klasifikace závěřečné práce a její obhajoby: E 29892


Citace závěřečné práce

Soubory tohoto záznamu

Soubory Velikost Formát Zobrazit
lukša_2013_dp.pdf 28.05Mb PDF Zobrazit/otevřít
lukša_2013_vp.pdf 1.486Mb PDF Zobrazit/otevřít
lukša_2013_op.pdf 79.77Kb PDF Zobrazit/otevřít

Tento záznam se objevuje v následujících kolekcích

Zobrazit celý záznam

Find fulltext

Prohledat DSpace


Procházet

Můj účet