Projekt outsourcingu kmenových zaměstnanců housekeepingu jako nástroje zvyšování konkurenceschopnosti ve společnosti Interhotel Moskva a.s.

DSpace Repository

Language: English čeština 

Projekt outsourcingu kmenových zaměstnanců housekeepingu jako nástroje zvyšování konkurenceschopnosti ve společnosti Interhotel Moskva a.s.

Show full item record

No preview available
Title: Projekt outsourcingu kmenových zaměstnanců housekeepingu jako nástroje zvyšování konkurenceschopnosti ve společnosti Interhotel Moskva a.s.
Author: Planetová, Pavlína
Advisor: Svěrák, Petr
Abstract: Cílem diplomové práce je navrhnout projekt outsourcingu, analyzovat situaci úklido-vých firem na trhu ve Zlínském kraji a vymezit výhody a rizika implementace outsourcingu ve společnosti Interhotel Moskva a. s. Následné nákladové porovnání současného stavu s cenovými kalkulacemi vybraných úklidových společností a vyhodnocení projektu, zda je vhodné navržený projekt realizovat v praxi. Práce se skládá ze dvou částí. První část pojednává o teoretických aspektech týkají-cích se moderních metod řízení podniku jako je outsourcing, insourcing, franchising, out-placement apod. Nejvíce je teoretická práce zaměřena právě na outsourcing, o kterém po-jednává celá druhá i třetí kapitola práce. V poslední kapitole jsem se zaměřila na životní cyklus outsourcingu. Druhá část je nazývána analytická, jejíž součástí je projektová část. V projektové části je popsán konkrétní projekt outsourcingu a jeho vliv na konkurenceschopnost společnosti, kde jsou využity teoretické znalosti z první části. V analytické části je popsán Interhotel Moskva, a.s. se zaměřením na oddělení houskeepingu.
URI: http://hdl.handle.net/10563/28360
Date: 2014-02-22
Availability: Bez omezení
Department: Ústav podnikové ekonomiky
Discipline: Podniková ekonomika, specializace Ekonomika cestovního ruchu
Grade for thesis and defense: E 33959


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View
planetová_2014_dp.pdf 2.881Mb PDF View/Open
planetová_2014_vp.pdf 541.7Kb PDF View/Open
planetová_2014_op.pdf 33.63Kb PDF View/Open

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account