Redukce přestavbových časů a zjednodušení procesů na konkrétním pracovišti ve společnosti greiner packaging slušovice s.r.o.

Repozitář DSpace/Manakin

Jazyk: English čeština 

Redukce přestavbových časů a zjednodušení procesů na konkrétním pracovišti ve společnosti greiner packaging slušovice s.r.o.

Zobrazit celý záznam

Není dostupný náhled
Název: Redukce přestavbových časů a zjednodušení procesů na konkrétním pracovišti ve společnosti greiner packaging slušovice s.r.o.
Autor: Gardášová, Terézia
Vedoucí: Mikulec, Petr
Abstrakt: Tématem a cílem diplomové práce je redukovat přestavbové časy a zjednodušit procesy na konkrétním pracovišti ve společnosti greiner packaging slušovice s. r. o. Práce je rozdělena na část teoretickou a praktickou. Teoretická část práce obsahuje literární rešerši se zaměřením na metodiku SMED, její vznik, techniky, fáze, přínosy a rizika. Teoretická část se také zmiňuje o analýze a měření práce a spaghetti diagramu. Praktická část v úvodu popisuje společnost greiner packaging slušovice s. r. o., její historii a rozvinutost štíhlé výroby. Dále se zaměřuje na analýzu současného stavu přestaveb a následně na projekt redukce přestavbových časů na konkrétním pracovišti, kde je pomocí eliminace a zkrácení činností dosaženo snížení času přestaveb.
URI: http://hdl.handle.net/10563/28801
Datum: 2014-02-22
Dostupnost: Bez omezení
Ústav: Ústav průmyslového inženýrství a informačních systémů
Studijní obor: Průmyslové inženýrství
Klasifikace závěřečné práce a její obhajoby: A 34532


Citace závěřečné práce

Soubory tohoto záznamu

Soubory Velikost Formát Zobrazit
gardášová_2014_dp.pdf 3.602Mb PDF Zobrazit/otevřít
gardášová_2014_vp.pdf 65.56Kb PDF Zobrazit/otevřít
gardášová_2014_op.pdf 107.5Kb PDF Zobrazit/otevřít

Tento záznam se objevuje v následujících kolekcích

Zobrazit celý záznam

Find fulltext

Prohledat DSpace


Procházet

Můj účet