Projekt analýzy a optimalizace využití controllingu pro efektivnější finanční řízení společnosti Greiner Assistec, s.r.o.

DSpace Repository

Language: English čeština 

Projekt analýzy a optimalizace využití controllingu pro efektivnější finanční řízení společnosti Greiner Assistec, s.r.o.

Show full item record

No preview available
Title: Projekt analýzy a optimalizace využití controllingu pro efektivnější finanční řízení společnosti Greiner Assistec, s.r.o.
Author: Vlčková, Pavla
Advisor: Novák, Petr
Abstract: Cílem mé diplomové práce je projekt zefektivnění finančního řízení společnosti Greiner Assistec, s.r.o. Práce se skládá ze dvou, na sebe navazujících částí. V první, teoretické části, je zpracovává literární rešerše pramenů, které souvisejí s pojmem controlling. Na tuto část navazuje praktická část, kde je zpracována finanční analýza společnosti a analýza sou-časného stavu využití controllingových nástrojů, které jsou podkladem pro druhou polovinu praktické části a tou je projekt optimalizace využití controllingových nástrojů pro finanční řízení. Součástí práce je také zavedení konkrétních metod pro zefektivnění finančního řízení společnosti a závěrečné zhodnocení.
URI: http://hdl.handle.net/10563/30837
Date: 2014-02-22
Availability: Bez omezení
Department: Ústav podnikové ekonomiky
Discipline: Podniková ekonomika
Grade for thesis and defense: E 29947


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View
vlčková_2014_dp.pdf 3.046Mb PDF View/Open
vlčková_2014_vp.doc 128Kb Microsoft Word View/Open
vlčková_2014_op.doc 130.5Kb Microsoft Word View/Open

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account