Současný stav požadavků trhu vzdělávání v oblasti firemního vzdělávání a možnosti jejich naplňování společností PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o.

DSpace Repository

Language: English čeština 

Současný stav požadavků trhu vzdělávání v oblasti firemního vzdělávání a možnosti jejich naplňování společností PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o.

Show full item record

No preview available
Title: Současný stav požadavků trhu vzdělávání v oblasti firemního vzdělávání a možnosti jejich naplňování společností PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o.
Author: Křivánková, Vladimíra
Advisor: Kubík, Josef
Abstract: Tato bakalářská práce se zaměřuje na současný stav trhu vzdělávání v oblasti firemního vzdělávání a možnosti jejich naplňování společností Profima Effective s. r. o. Cílem práce je zjistit současný stav trhu firemního vzdělávání a současně analyzovat systém vzdělávání, který nabízí společnost Profima Effective s. r. o. V první teoretické části jsou zmíněny pojmy, které souvisí s firemním vzděláváním. Praktická část zahrnuje analýzu systému vzdělávání ve firmě Profima Effective a zjištění současného stavu firemního vzdělávání. V této části bakalářské práce byly sesbírány, zpracovány a vyhodnoceny údaje získané dotazníkovým šetřením. Na závěr jsou navrhnuty doporučení společnosti Profima Effective s. r. o.
URI: http://hdl.handle.net/10563/32268
Date: 2015-02-16
Availability: Bez omezení
Department: Ústav managementu a marketingu
Discipline: Management a ekonomika
Grade for thesis and defense: C 35532


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View Description
křivánková_2015_dp.pdf 2.490Mb PDF View/Open None
křivánková_2015_op.docx 27.32Kb Unknown View/Open None
křivánková_2015_vp.docx 22.51Kb Unknown View/Open None

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account