Možnosti využití prostředků z Evropského sociálního fondu na řešení otázek dlouhodobé nezaměstnanosti v Moravskoslezském kraji.

Repozitář DSpace/Manakin

Jazyk: English čeština 

Možnosti využití prostředků z Evropského sociálního fondu na řešení otázek dlouhodobé nezaměstnanosti v Moravskoslezském kraji.

Zobrazit celý záznam

Není dostupný náhled
Název: Možnosti využití prostředků z Evropského sociálního fondu na řešení otázek dlouhodobé nezaměstnanosti v Moravskoslezském kraji.
Autor: Rohlová, Martina
Vedoucí: Wokoun, René
Abstrakt: Bakalářská práce je zaměřená na přiblížení problematiky čerpání prostředků z Evropského sociálního fondu na programovací období 2004 - 2006, na řešení otázek nezaměstnanosti v Moravskoslezském kraji. Teoretická část popisuje Strukturální fondy Evropské unie, přes-něji Evropský sociální fond a Priority a Opatření Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů. V závěru je představeno programovací období 2007 2013. Praktická část analyzuje situaci v Moravskoslezském kraji z hlediska zaměstnanosti a ne-zaměstnanosti v první části. Druhá část popisuje praktické aplikace Evropského sociálního fondu v Moravskoslezském kraji představením dvou národních projektů "Najdi si práci'q a "Příprava na práci'q s porovnáním s nástroji Aktivní politiky zaměstnanosti.
URI: http://hdl.handle.net/10563/4210
Datum: 2007-05-18
Dostupnost: Pouze v rámci univerzity
Ústav: Ústav veřejné správy a regionálního rozvoje
Studijní obor: Veřejná správa a regionální rozvoj
Klasifikace závěřečné práce a její obhajoby: B 4621


Citace závěřečné práce

Soubory tohoto záznamu

Soubory Velikost Formát Zobrazit
rohlová_2007_bp.pdfZablokované 1.542Mb PDF
rohlová_2007_vp.doc 52Kb Microsoft Word Zobrazit/otevřít
rohlová_2007_op.doc 45.5Kb Microsoft Word Zobrazit/otevřít

Tento záznam se objevuje v následujících kolekcích

Zobrazit celý záznam

Find fulltext

Prohledat DSpace


Procházet

Můj účet