Analýza organizační kultury se zaměřením na spokojenost zaměstnanců ve firmě Freescale Polovodiče Česká republika s.r.o.

DSpace Repository

Language: English čeština 

Analýza organizační kultury se zaměřením na spokojenost zaměstnanců ve firmě Freescale Polovodiče Česká republika s.r.o.

Show full item record

No preview available
Title: Analýza organizační kultury se zaměřením na spokojenost zaměstnanců ve firmě Freescale Polovodiče Česká republika s.r.o.
Author: Macháčková, Zdeňka
Advisor: Pomazal, Rudolf
Abstract: Tato bakalářská práce se zabývá analýzou organizační kultury zaměřenou především na spokojenost zaměstnanců ve společnosti Freescale Polovodiče ČR s.r.o. V teoretické části jsou rozpracovány literární prameny k širokému tématu podnikové kultury a pracovní spokojenosti. Praktická část zahrnuje nejprve charakteristiku analyzované společnosti a stěžejních personálních činností včetně jejich hlavních motivačních nástrojů. Dále následuje vyhodnocení spokojenosti pracovníků, jež bylo prováděno na základě dotazníkového šetření. Získané výsledky jsou statisticky zpracovány a interpretovány formou slovního popisu i graficky. Práce je zaměřena na zjištění míry spokojenosti zaměstnanců a jejich názorů a připomínek. Výsledky analýzy by se měly stát podkladem k zamyšlení pro kompetentní pracovníky firmy.
URI: http://hdl.handle.net/10563/4890
Date: 2007-05-18
Availability: Práce bude přístupná pouze v rámci univerzity od 18.05.2037
Department: Ústav informatiky a statistiky
Discipline: Management a ekonomika
Grade for thesis and defense: A 6888


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View
macháčková_2007_bp.pdfBlocked 2.909Mb PDF View/Open
macháčková_2007_vp.doc 90Kb Microsoft Word View/Open
macháčková_2007_op.doc 51Kb Microsoft Word View/Open

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account