Projekt prodeje platebních šeků a dárkových poukázek na zboží (prodej poukázek na nákup výrobků v prodejnách Baťa, a.s., v SR)

Repozitář DSpace/Manakin

Jazyk: English čeština 

Projekt prodeje platebních šeků a dárkových poukázek na zboží (prodej poukázek na nákup výrobků v prodejnách Baťa, a.s., v SR)

Zobrazit celý záznam

Není dostupný náhled
Název: Projekt prodeje platebních šeků a dárkových poukázek na zboží (prodej poukázek na nákup výrobků v prodejnách Baťa, a.s., v SR)
Autor: Suchá, Lucia
Vedoucí: Kozák, Vratislav
Abstrakt: Diplomová práce je zaměřená na problematiku zavádění prodeje platebních poukázek společnosti Baťa, a.s., které jsou určené pro firmy a společnosti na Slovensku. První část obsahuje teoretické informace, kterých znalost je potřební při tvorbě takového typu projektu. Jelikož mezi hlavní možnosti využití platebních poukázek patří zejména motivace zaměstnanců, zabývá se analytická část i průzkumem v oblasti motivace zaměstnanců ve Slovenské republice. Jsou tady zdůrazněny nejčastější formy motivátorů. Tato analýza následně poukazuje na aktuální projektové příležitosti. Nosná část při mapovaní situace na trhu tvoří dotazníkový průzkum. Projektová část diplomové práce popisuje analýzu a rozdělení trhu na jednotlivé segmenty a možnosti využití poukázek pro jednotlivé zákaznické skupiny. Součástí projektu je i tvorba databázi potenciálních klentů, nákladová a riziková analýza, a taky návrhy na jejich oslovování.
URI: http://hdl.handle.net/10563/607
Datum: 2006-05-09
Dostupnost: Práce bude přístupná pouze v rámci univerzity od 09.05.2036
Ústav: Ústav managementu
Studijní obor: Management a marketing
Klasifikace závěřečné práce a její obhajoby: A 3735


Citace závěřečné práce

Soubory tohoto záznamu

Soubory Velikost Formát Zobrazit
suchá_2006_dp.pdfZablokované 1.148Mb PDF Zobrazit/otevřít
suchá_2006_vp.doc 38.5Kb Microsoft Word Zobrazit/otevřít
suchá_2006_op.doc 56.5Kb Microsoft Word Zobrazit/otevřít

Tento záznam se objevuje v následujících kolekcích

Zobrazit celý záznam

Find fulltext

Prohledat DSpace


Procházet

Můj účet