Analýza nákladovosti vymáhání pojistného instituce XY včetně srovnání s právní úpravou nákladovosti vymáhání dle právní úpravy platné do 31. 12. 2010.

DSpace Repository

Login

Language: English čeština 

Analýza nákladovosti vymáhání pojistného instituce XY včetně srovnání s právní úpravou nákladovosti vymáhání dle právní úpravy platné do 31. 12. 2010.

Show full item record

No preview available
Title: Analýza nákladovosti vymáhání pojistného instituce XY včetně srovnání s právní úpravou nákladovosti vymáhání dle právní úpravy platné do 31. 12. 2010.
Author: Janíčková, Kateřina
Advisor: Dřevojánek, Tomáš
Abstract: Tématem této bakalářské práce je zhodnocení nákladovosti vymáhání pojistného instituce XY, včetně srovnání s nákladovostí vymáhání pojistného dle právní úpravy platné do 31. 12. 2010. Práce je členěna na teoretickou a praktickou část. Teoretická část je zaměřená na vysvětlení základních pojmů spojených s vymáháním pojistného, včetně otázky nákladů vznikajících před a v rámci vymáhání, vystavování exekučních titulů. Je zde popsán postup při vymáhání ve správním řízení před a po aplikaci nové právní úpravy. Praktická část je zaměřena na analýzu nákladovosti vymáhání pojistného instituce XY, srovnání nákladovosti vymáhání dle staré a nové právní úpravy, budu se zde také snažit zjistit, kde by se ve stávajícím systému vymáhání pojistného dalo ušetřit.
URI: http://hdl.handle.net/10563/22970
Date: 2012-04-02
Availability: Bez omezení
Department: Ústav financí a účetnictví
Discipline: Management a ekonomika


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View
janíčková_2012_bp.pdf 1.468Mb PDF View/Open
janíčková_2012_vp.pdf 96.43Kb PDF View/Open
janíčková_2012_op.doc 70Kb Microsoft Word View/Open

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account