Využití statistických metod pro kontrolu a řízení klíčových procesů v rámci dodavatelského řetězce společnosti Meopta - optika, s.r.o.

DSpace Repository

Login

Language: English čeština 

Využití statistických metod pro kontrolu a řízení klíčových procesů v rámci dodavatelského řetězce společnosti Meopta - optika, s.r.o.

Show full item record

No preview available
Title: Využití statistických metod pro kontrolu a řízení klíčových procesů v rámci dodavatelského řetězce společnosti Meopta - optika, s.r.o.
Author: Šnajdr, Jiří
Advisor: Homolka, Lubor
Abstract: Tématem této bakalářské práce je "Využití statistických metod pro kontrolu a řízení klíčových procesů v rámci dodavatelského řetězce společnosti Meopta -optika, s.r.o." Základem celé práce je zpracování teoretických poznatků spojených s problematikou supply chain, popis klíčových ukazatelů výkonnosti, využívaných v podniku, dále navazuje vy-světlení statistických metod, vhodných pro řešení uloženého úkolu, zejména metoda hlavních komponent. Praktická část navazuje na shromážděné poznatky z části teoretické, jsou využity popsané metody pro řízení vybraných klíčových ukazatelů výkonnosti. Tato část je převážně realizována v programu R Project. Výstupem práce jako celku je především interpretace výsledků metody hlavní komponenty ve formě redukce dat, kdy hlavním cílem je eliminace nepotřebných proměnných.
URI: http://hdl.handle.net/10563/24179
Date: 2013-02-22
Availability: Bez omezení
Department: Ústav statistiky a kvantitativních metod
Discipline: Management a ekonomika, specializace Management a ekonomika podniku


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View
šnajdr_2013_bp.pdf 2.071Mb PDF View/Open
šnajdr_2013_vp.doc 133Kb Microsoft Word View/Open
šnajdr_2013_op.pdf 1.008Mb PDF View/Open

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account