Problematika motivace a postoje odsouzených k možnosti zaměstnání ve výkonu trestu odnětí svobody ve věznici Hradec Králové.

DSpace Repository

Language: English čeština 

Problematika motivace a postoje odsouzených k možnosti zaměstnání ve výkonu trestu odnětí svobody ve věznici Hradec Králové.

Show full item record

No preview available
Title: Problematika motivace a postoje odsouzených k možnosti zaměstnání ve výkonu trestu odnětí svobody ve věznici Hradec Králové.
Author: Laksar, Zdeněk
Advisor: Vykopalová, Hana
Abstract: Tato závěrečná práce je zaměřena na zaměstnávání odsouzených v podmínkách výkonu trestu odnětí svobody, tzn. na informace vztahující se k výkonu trestu odnětí svobody, k problematice zaměstnávání odsouzených a k faktorům ovlivňujícím zaměstnanost a motivaci odsouzených k práci ve výkonu trestu odnětí svobody. V práci jsou uvedeny také některé statistické údaje o zaměstnanosti odsouzených a legislativa spojená s výkonem trestu odnětí svobody a se zaměstnáváním a odměňováním odsouzených. Dále jsou zde zmíněny informace o věznici Hradec Králové z pohledu výkonu trestu odnětí svobody a zaměstnanosti odsouzených. Výzkum je zaměřen na motivaci a postoj odsouzených k možnosti zaměstnání ve výkonu trestu odnětí svobody ve věznici Hradec Králové a zodpoví nám některé otázky zaměřené na výše uvedenou problematiku.
URI: http://hdl.handle.net/10563/4483
Date: 2007-05-24
Availability: Práce bude přístupná pouze v rámci univerzity od 24.05.2009
Department: Ústav pedagogických věd
Discipline: Sociální pedagogika
Grade for thesis and defense: A 6685


Citace závěřečné práce

Files in this item

Files Size Format View
laksar_2007_bp.pdfBlocked 514.8Kb PDF
laksar_2007_vp.doc 51.5Kb Microsoft Word View/Open
laksar_2007_op.doc 55.5Kb Microsoft Word View/Open

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Find fulltext

Search DSpace


Browse

My Account