Problematika motivace a postoje odsouzených k možnosti zaměstnání ve výkonu trestu odnětí svobody ve věznici Hradec Králové.

Repozitář DSpace/Manakin

Jazyk: English čeština 

Problematika motivace a postoje odsouzených k možnosti zaměstnání ve výkonu trestu odnětí svobody ve věznici Hradec Králové.

Zobrazit celý záznam

Není dostupný náhled
Název: Problematika motivace a postoje odsouzených k možnosti zaměstnání ve výkonu trestu odnětí svobody ve věznici Hradec Králové.
Autor: Laksar, Zdeněk
Vedoucí: Vykopalová, Hana
Abstrakt: Tato závěrečná práce je zaměřena na zaměstnávání odsouzených v podmínkách výkonu trestu odnětí svobody, tzn. na informace vztahující se k výkonu trestu odnětí svobody, k problematice zaměstnávání odsouzených a k faktorům ovlivňujícím zaměstnanost a motivaci odsouzených k práci ve výkonu trestu odnětí svobody. V práci jsou uvedeny také některé statistické údaje o zaměstnanosti odsouzených a legislativa spojená s výkonem trestu odnětí svobody a se zaměstnáváním a odměňováním odsouzených. Dále jsou zde zmíněny informace o věznici Hradec Králové z pohledu výkonu trestu odnětí svobody a zaměstnanosti odsouzených. Výzkum je zaměřen na motivaci a postoj odsouzených k možnosti zaměstnání ve výkonu trestu odnětí svobody ve věznici Hradec Králové a zodpoví nám některé otázky zaměřené na výše uvedenou problematiku.
URI: http://hdl.handle.net/10563/4483
Datum: 2007-05-24
Dostupnost: Práce bude přístupná pouze v rámci univerzity od 24.05.2009
Ústav: Ústav pedagogických věd
Studijní obor: Sociální pedagogika
Klasifikace závěřečné práce a její obhajoby: A 6685


Citace závěřečné práce

Soubory tohoto záznamu

Soubory Velikost Formát Zobrazit
laksar_2007_bp.pdfZablokované 514.8Kb PDF
laksar_2007_vp.doc 51.5Kb Microsoft Word Zobrazit/otevřít
laksar_2007_op.doc 55.5Kb Microsoft Word Zobrazit/otevřít

Tento záznam se objevuje v následujících kolekcích

Zobrazit celý záznam

Find fulltext

Prohledat DSpace


Procházet

Můj účet